poniedziałek, 19 stycznia 2015

Rock God

ADRES BLOGA  |  Autorka: Lola xd

Opis:

 Dwoje ludzi, których łączy coś więcej niż przyjaźń, lecz mniej niż miłość. Ash i Mary dopiero poznają piękno życia oraz jego gorzki smak rozczarowań. Znają się od bardzo dawna i zawsze robią wszystko razem.
Mary jest cheerleaderką, którą każdy w szkole uwielbia. Uwielbia spędzać czas z Ashtonem, przez którego łóżko przewinęło się jakieś tysiąc panienek. Zrobiłaby dla niego wszystko, a nawet i więcej, żeby tylko się do niej uśmiechnął, albo przytulił – to było rzeczą, którą wręcz wielbiła, a gdy tylko ją całował była wniebowzięta.
Ashton jest kapitanem szkolnej drużyny footballowiej, pan popularny i podrywacz – jeszcze żadnej sobie nie odpuścił. Jak każdy miał swój słaby punkt, o którym nikt jeszcze nie wiedział – nawet on sam. Był w stanie zrobić dla Mary wszystko.
Razem byli naprawdę mocnym duetem, który mógł wystąpić przeciwko światu. Zawsze i na zawsze. Oboje gotowi poświęcić swoje szczęście, aby uszczęśliwić to drugie. Od najmłodszych lat trzymają się razem i chociaż do ich dwuosobowej armii dołączyło kilka osób, to nadal są sobie wierni.
Wszystko było naprawdę jak w bajce, ale jak to w bajkach bywa zawsze następuje zwrot akcji, który zmienia wszystko na… GORSZE.
Zakład, który miał być tylko zabawą, a z którego wynikła wielka afera. Dwoje nieświadomych nastolatków, który zbyt łatwo im uwierzyli. Pchnięci przez chęć niesienia pomocy. Chcieli dobrze, a wpakowali się w sam środek piekła, które właśnie zaczęło zamarzać, a wszyscy mieszkańcy uciekając tylko ich taranowali i popychali w głębszą otchłań, z której ucieczka graniczyła z cudem.
Dwie niczego nieświadome osoby oraz oni – król i królowa piekła, zwanego Liceum. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz